Cultureel Organisatiebureau Artifex op zaterdag 5 oktober en zaterdag 19 oktober 2002 organiseert. Robert Kranenborg maakte furore als executive chef in La Rive, het restaurant van het Amstel Hotel. Samen met zijn zakenpartner John Vincke verliet hij in 2000 het Amstel Hotel om zijn eigen restaurant Vossius op te zetten in Amsterdam. Deze is onlangs bekroond met een Michelin ster.

Indien u zich voor deze kookworkshop wilt aanmelden, dan kunt u een email sturen met uw naam, adres en woonplaats naar Artifex. Na ontvangst van uw betaling op giro 61 77 80 of bank 49.58.41.315 t.n.v. Artifex Travel, Herengracht 342, 1016 CG Amsterdam ontvangt u van ons een bevestigingsbrief.

Voor meer informatie kunt u bellen met Artifex (020) 620 81 12


---

KOOKWORKSHOP MET ROBERT KRANENBORG IN RESTAURANT VOSSIUS, AMSTERDAM

Zaterdag 5 oktober en 19 oktober 2002

Speciaal voor kookliefhebbers geeft Robert Kranenborg op zaterdag 5 oktober en zaterdag 19 oktober 2002 een kookles waar veel valt te leren van zijn grote culinaire talent. Na de ontvangst met koffie en patisserie gaat u in de keuken van Restaurant Vossius aan de slag met de voorbereiding van een driegangen lunch. Het gezelschap zal in kleine groepjes worden ingedeeld waarna u of bezig zult zijn met het voor-, hoofd- of nagerecht. Ook geeft men wijnadviezen en is er aandacht voor de opmaak van een dinertafel. De middag wordt afgesloten met de door u vervaardigde lunch inclusief wijn en koffie. Desgewenst kan uw partner of invité om 13.00 uur aanschuiven om te genieten van de driegangen lunch.

Tijden: 10.00 - 15.00 uur. Prijs: ¤ 132,50 p.p.
Prijs voor alleen de driegangen lunch (incl. wijn en koffie): ¤ 90,= p.p.