Ingezonden persbericht


VVD Kamercentrale Brabant

VVD-lijst voor Provinciale Staten ongewijzigd vastgesteld

Zaterdag 21 november stemden de leden van de VVD in Brabant over hun kandidatenlijst voor de Provinciale Statenverkiezingen. De lijst, die is samengesteld door de provinciale scoutingscommissie van de VVD, is ongewijzigd vastgesteld. Mieke Geeraedts is al eerder verkozen tot lijsttrekker en is blij met het vertrouwen van de Brabantse VVD'ers. "Ik ben trots op deze lijst, een lijst waarin zowel ervaring als nieuw talent aan bod komen. Ook ben ik blij met het unanieme vertrouwen dat we hebben gekregen van onze leden. Nu moeten we dat vertrouwen ook winnen bij de kiezers!" Yves de Boer, momenteel VVD-gedeputeerde, staat als nummer twee op de lijst. Ook de voorzitter van de VVD in Brabant, Eric Wetzels, is zeer positief over de lijst. "Onze leden hebben aangegeven dat ze zonder uitzondering vertrouwen hebben in onze kandidaten en dat stemt goed. De volgende uitdaging is de stem van de kiezer op 2 maart."

--------------Noot voor de redactie (

Ingezonden persbericht