Meer opbrengst eigen kas Anjeractie


maandag 25 april 2016

* [IMG]

De jaarlijkse Anjeractie, de collecte voor het Prins Bernhard Cultuurfonds Drenthe, wordt dit jaar gehouden van 29 mei tot en met 4 juni. De gemeente Coevorden nodigt culturele verenigingen en verenigingen op het gebied van natuurbehoud uit om actief aan deze collecte deel te nemen. Van de
opbrengst mag de vereniging 50% in de eigen verenigingskas stoppen. Vorige jaren was dit nog 1/3 deel.

Geven met gulle hand komt ten goede aan allerlei projecten in Drenthe. Vorig jaar heeft het Prins Bernhard Cultuurfonds Drenthe een paar honderd bijdragen verstrekt voor allerlei activiteiten op het gebied van cultuur en natuurbehoud in onze provincie en in de gemeente Coevorden. Hiermee was
een totaal bedrag van circa EUR 330.000,- gemoeid.

Digitale collectebus

Vanaf 2016 stelt het Cultuurfonds ook een digitale collectebus ter beschikking. Leden en sympathisanten kunnen via hun facebookaccount extra inkomsten genereren. Ideaal voor mensen die liever niet de straat op gaan of voor organisaties zonder leden (stichtingen bijvoorbeeld). Ook uit deze
digitale collectebus krijgt de organisatie 50% van de opbrengst. Meer informatie en aanmelden kan per e-mail naar anjeractieonline@cultuurfonds.nl.

Aanmelden collecte tot 9 mei

Verenigingen die belangstelling hebben voor de collecte kunnen zich aanmelden tot 9 mei bij de cooerdinator van de Anjeractie in onze gemeente, mevrouw Lugies, telefoon 14 0524, e-mail a.lugies@coevorden.nl. Het Prins Bernhard Cultuurfonds Drenthe is van groot belang voor onze gemeente. Geef
voor cultuur en natuur die ons lief is!