Gemeente Reimerswaal


Reimerswaal is next

In het kader van de Breedtesport is in 2003 het project WhoZnext gestart. Jongeren van 14-18 jaar vormen een WhoZnextteam in hun sportvereniging. Deze teams organiseren activiteiten binnen hun eigen
sportvereniging én buiten de vereniging. En met succes!

In Reimerswaal zijn vier WhoZnextteams actief in vier verschillende sportverenigingen - gymnastiekvereniging Sparta, korfbalvereniging Volharding, badmintonvereniging Rillandia Smashers en gymnastiekvereniging V.Z.O.S -. Op woensdag 17 maart a.s. wordt de bijeenkomst "Reimerswaal is next" georganiseerd. Tijdens deze spetterende avond presenteren de teams zich in "Ons Dorpshuis" te Kruiningen. Het is nog een verrassing op welke wijze de teams voor de dag zullen komen. Alle sportverenigingen, (jeugd)leden, trainers, (jeugd)bestuursleden, familie en vrienden zijn deze avond van harte welkom.

De WhoZnextteams én de begeleiders worden deze avond in het zonnetje gezet. De bijeen-komst wordt gehouden op woensdag 17 maart a.s. van 19.30-21.00 uur in "Ons Dorps-huis" te Kruiningen.

Iedereen is van harte welkom!

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lisette Kaashoek, telefoonnummer (0113) 39 52 91, of via e-mail
l.kaashoek@reimerswaal.nl.

(Geplaatst op: 11-03-2004)