Gemeente Roggel en Neer

10/03/2004
Jongerenwerkers gestart in Roggel en Neer

De gemeente Roggel en Neer heeft met de Stichting Punt.Welzijn te Weert een contract afgesloten voor 6 uur jongerenwerk per week. Baud VandenBemden (30) en Ivan Moors (23) zijn begin februari 2004 als ambulante jongerenwerkers gestart in onze gemeente. De beide heren zijn van Belgische afkomst. Mocht u in onze gemeente heren in een auto met een Belgische nummerplaat zich bij jongeren zien ophouden dan is het een grote kans dat dit onze jongerenwerkers zijn.

Vooral Ivan Moors zal zich onder de jongeren mengen en dus in de gemeente te zien zijn. Baud houdt zich meer bezig met de gemeentelijke contacten en het schrijven van rapporten etc. Mochten mensen behoefte hebben om contact met ons op te nemen, dan kunt u bellen met 0495 - 546165. Ook kunt u een bericht e-mailen naar
b.vandenbemden@puntwelzijn.nl of i.moors@puntwelzijn.nl. Uiteraard kunt u ook contact opnemen met de gemeente. U kunt bellen met de heer Henk Rademakers, tel. 0475 - 499543. Wij nemen dan contact met u op.

Jongerenwerkers Baud VandenBemden (rechts) en Ivan Moors (links).